ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Przetarg pisemny nieograniczony na Pałacyk w Muchowie
dodano: 08-01-2021 | MagdaS | wyświetleń: 6070

Dyrektor Powiatowego Zespołu Schronisk Młodzieżowych w Jaworze w dniu 30.12.2020 r. ogłosił przetarg pisemny nieograniczony na oddanie w dzierżawę nieruchomości stanowiącej zespół pałacowo — parkowy w Muchowie na okres 25 lat, położonej w miejscowości Muchów 7, gm. Męcinka, powiat jaworski oznaczonej numerem działki 79 o łącznej pow. 1,71 ha. Obiekt jest własnością Powiatu Jaworskiego, w trwałym zarządzie Powiatowego Zespołu Schronisk Młodzieżowych w Jaworze natomiast prawo własności jest uwidocznione w księdze wieczystej nr LE1J/00017428/2.


Zespół pałacowo-parkowy w Muchowie, tworzy budynek główny oraz ogrodzony park z infrastrukturą terenową (tablice edukacyjne i słupki, wiata turystyczna ze sceną, stojaki na rowery, plac zabaw, boisko do piłki siatkowej, ścieżki piesze, pole namiotowe, itd.). Nieruchomość zabudowana jest budynkiem – klasycznym pałacem neobarokowym, kilkukondygnacyjnym, mansardowym dachem z lukarnami i podjazdem wspartym na murze oporowym, otoczonym parkiem. Całość założenia o charakterze krajobrazowo-leśnym, o walorach historycznych i przyrodniczych powstała ok. 1910 r. W roku 2013 została zaadoptowana na potrzeby noclegowo-usługowe. Obiekt objęty jest ochroną konserwatorską Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków. Nieruchomość wyposażona jest w instalację wodociągową, elektryczną, sygnalizacji pożarowej, gazową, telefoniczną, kanalizacyjną (podziemny zbiornik na nieczystości płynne, dwukomorowy).

Obecny układ pomieszczeń w budynku przewiduje 49 miejsc noclegowych:
Piwnica - pomieszczenia gospodarcze, toaleta, łazienka, sauna (nieczynna) i inne pomieszczenia pomocnicze, magazyny, kotłownia;
Parter - sala dydaktyczna, jadalnia, kuchnia, kuchnia samoobsługowa, toalety, pralnia, pomieszczenia gospodarcze;
I piętro – pokoje noclegowe i administracyjne, magazyn, toaleta;
II piętro - pokoje noclegowe, magazyn, toaleta;
Poddasze - dwukondygnacyjne, nieużytkowe (możliwość jego zaadaptowania na kolejne pokoje).

Przedmiotem dzierżawy jest również pełne wyposażenie ruchome znajdujące się w obiekcie (meble, wyposażenie kuchni, itd.) oraz sprzęt plenerowy (ławki, stoły, akcesoria), wykorzystywane dotychczas przez PZSM w Jaworze w procesie prowadzonej w tym miejscu działalności.

Proponowana przez wydzierżawiającego minimalna (wywoławcza) cena miesięcznego czynszu dzierżawy wynosi 4.883,00 zł netto. Minimalna kwota nakładów inwestycyjnych niezbędnych do poniesienia przez dzierżawcę w okresie 3 lat od daty podpisania umowy to 250.000 zł netto, w celu dalszego podnoszenia standardu obiektu. Aby przystąpić do przetargu należy wpłacić wadium w wysokości 2.400,00 zł w terminie do dnia 26.01.2021 r.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do złożenia pisemnej oferty wg wzoru załączonego do ogłoszenia o przetargu do dnia 29.01.2021 r., do godz. 10:00 w siedzibie Powiatowego Zespołu Schronisk Młodzieżowych w Jaworze, ul. Starojaworska 7. Stosowne informacje dotyczące przetargu w Biuletynie Informacji Publicznej Jednostek Samorządowych Powiatu Jaworskiego
http://www.js-spjawor.bip.pbox.pl/public/?id=111042.

W przypadku pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt:
Powiatowy Zespół Schronisk Młodzieżowych w Jaworze, ul. Starojaworska 7, 59-400 Jawor , pok. 26, tel. 505 627 150 od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 -15:00. 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze inne ujęcie
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg