ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Nowe komputery dla podopiecznych pieczy zastępczej
dodano: 28-10-2020 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 5471

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jaworze realizuje projekt skierowany do podopiecznych pieczy zastępczej, pn. „Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii COVID-19 ". Za otrzymane środki zakupiono 65 komputerów oraz zestawów audiowizualnych składających się z kamery, mikrofonu i słuchawek oraz oprogramowanie, m.in. dla dzieci z niepełnosprawnościami. Ponadto część dotacji przeznaczono na zakup środków ochrony osobistej, w tym maseczek, rękawic ochronnych i płynów dezynfekujących oraz wyposażenia izolatek, na wypadek, gdyby do pieczy trafiły dzieci wymagające odbycia kwarantanny.

Realizacja projektu przyczyni się także do utworzenia w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej ,,Jaworowy Start" w Jaworze oraz Domu Dziecka w Kaczorowie w pełni wyposażonych pracowni komputerowych, z których nasi podopieczni będą mogli korzystać nie tylko w czasie nauki zdalnej.

Komputery, sprzęt audiowizualny oraz środki ochrony przekazano rodzinom zastępczym oraz placówkom opiekuńczo - wychowawczym na terenie Powiatu Jaworskiego.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze inne ujęcie
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg