ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Nowe boisko dla podopiecznych "Jaworowego Startu"
dodano: 11-01-2020 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 2172

10 stycznia br. na terenie Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej ,,Jaworowy Start" w Jaworze, funkcjonującej w strukturach Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jaworze, uroczyście oddano do użytku wielofunkcyjne boisko sportowe.

W uroczystości uczestniczyli: Aneta Kucharzyk Starosta Jaworski, dr Andreas Schenkel - prezes Mercedes-Benz Manufacturing Poland, Izabela Aniołek dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jaworze, przedstawiciele Stowarzyszeń wspierających małe dzieci, a także dyrektorzy, pracownicy i podopieczni placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Aneta Kucharzyk Starosta Jaworski podziękowała za zaproszenie oraz przekazała podopiecznym prezenty.

„Bardzo dziękuję za zaproszenie ponieważ jest mi niezmiernie miło, że mogę być tu dzisiaj z wami i obserwować uśmiechnięte buzie wszystkich dzieci".

Pragnę podziękować i przekazać słowa uznania pani Izabeli Aniołek oraz pani Michalinie Firkowicz - Wojciechowskiej, wszystkim pracownikom, opiekunom i wychowawcom za wspaniałe zaangażowanie i oddanie, które każdego dnia okazujecie swoim podopiecznym. Tworzycie tutaj jedną wielką szanującą się rodzinę. To w tej rodzinie staramy się, aby dzieci czuły się tutaj jak w domu. Szczególne podziękowania składam Firmie Mercedes Benz, która mocno zaangażowała się finansowo w to przedsięwzięcie. Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuję i życzę wielu emocjonujących rozegranych meczów na tym wspaniałym boisku." - powiedziała Aneta Kucharzyk Starosta Jaworski.

Nowooddane do użytku boisko, jest wyposażone w nowoczesny sprzęt i spełnia standardy nowoczesnych boisk. Można na nim grać w mini piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, tenisa i inne gry.

Należy podkreślić, że sponsorem budowy boiska jest Zarząd Mercedes-Benz Manufacturing Poland, który przekazał na ten cel kwotę 100 tys. zł. Ponadto dzięki Zarządowi oraz pracownikom firmy Mercedes Benz oraz wolontariuszom udało się wyremontować pokoje podopiecznych zarówno w ,,Jaworowym Starcie", jak i placówce typu rodzinnego, prowadzonej przez Stowarzyszenie ,,Dom Dzieciom" w Kaczorowie.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg