nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Absolutorium udzielone! Raport o stanie powiatu przyjęty! - X Sesja Rady Powiatu w Jaworze

Na sesji Rady Powiatu w Jaworze 27 czerwca Aneta Kucharzyk jako Przewodnicząca Zarządu Powiatu przedstawiła Raport o stanie powiatu za rok 2018. W raporcie znalazły się informacje dotyczące działań podejmowanych przez władze samorządowe w ramach realizacji poszczególnych zadań, które na powiat nakłada ustawodawca.

W kolejnej części sesji, Rada Powiatu rozpatrzyła sprawozdanie z realizacji budżetu powiatu jaworskiego. Kolejno przedstawiono pozytywną opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej i Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu, a następnie Rada Powiatu głosowała nad udzieleniem absolutorium dla Zarządu Powiatu. Absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2018 rok zostało udzielone.

„Dziękuję radnym, zarządowi oraz wszystkim pracownikom starostwa i jednostek organizacyjnych. Dzięki waszej pracy, zadania, które realizował powiat mogły zostać wykonane, a udzielone absolutorium jest zwieńczeniem naszej wspólnej, ciężkiej oraz systematycznej pracy pomimo wielu trudów i przeszkód. To jest motywacja do tego, żebyśmy w przyszłości pracowali jeszcze efektywniej” - mówi Aneta Kucharzyk Starosta Jaworski.

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
TPD_Legnica.png
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 3423