nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Powiat rozpoczyna kolejny etap remontu instalacji elektrycznej w jaworskim liceum
dodano: 06-02-2019 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1489

Powiat Jaworski sukcesywnie inwestuje w rozwój placówek szkolnych, będących jednostkami organizacyjnymi powiatu. Uczęszcza do nich wielu mieszkańców Jawora i powiatu, stąd troska, aby młodzi ludzie mieli jak najlepsze, a zarazem bezpieczne warunki do edukacji. Remonty i modernizacje mają miejsce stopniowo we wszystkich placówkach. Obecnie rozpoczął się kolejny etap wymiany instalacji elektrycznej w Liceum Ogólnokształcącym w Jaworze. Stara i wysłużona instalacja coraz częściej ulegała awariom stąd decyzja Zarządu Powiatu, aby na jej wymianę przeznaczyć blisko 400 tysięcy złotych.

Całe zadanie podzielone zostało na kilka etapów, głównie ze względu na wielkość budynku i ogrom kosztów związanych z realizacją inwestycji. W pierwszym etapie, który zakończył się jeszcze w roku ubiegłym - dokonano m.in. wymiany piętrowych rozdzielnic prądowych, ułożono także nowe zasilanie. Kolejny etap prac przewiduje wymianę instalacji elektrycznej we wszystkich pomieszczeniach na parterze wraz z wymianą oświetlenia.

Liceum to bardzo duży obiekt, wymagający sporych nakładów finansowych. Niestety na tego typu działania nie ma możliwości pozyskania środków pozabudżetowych, dlatego powiat wszystko finansuje z własnych środków. W ostatnich latach, w jaworskim liceum powiat zrealizował inwestycje za blisko 2,5 mln. zł, za które m.in. kompleksowo wymieniono instalację centralnego ogrzewania, zamontowano nowy piec gazowy i wymieniono wszystkie grzejniki w budynku.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 1398