nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Zapraszamy na warsztaty refleksyjne
dodano: 09-01-2020 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1377

Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" serdecznie zaprasza do udziału w warsztacie refleksyjnym, którego celem będzie podsumowanie minionego roku pod względem wdrażania LSR 2016-2023 dla Partnerstwa Kaczawskiego oraz działań Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie", który zaplanowano na dzień 24 lutego 2020 r. (poniedziałek), od godz. 12:30 w Pensjonacie Pod Chmielarzem w Wojcieszowie, ul. Turystyczna 1.

Do udziału w warsztacie zapraszamy członków Zarządu, Rady Komisji Rewizyjnej i pozostałych członków Stowarzyszenia ale również będziemy wdzięczni za uczestnictwo naszych beneficjentów i obecnych wnioskodawców. Na spotkanie zaprosiliśmy również przedstawicieli UMWD oraz sąsiednich LGD. Swoje uczestnictwo w warsztacie prosimy potwierdzić telefonicznie lub mailem do dnia 20 lutego 2020 r.

Warsztat refleksyjny stanowi narzędzie do wykonania ewaluacji wewnętrznej. Jego celem jest podsumowaniem minionego roku od względem wdrażania LSR 2014-2020 i działań LGD. W trakcie warsztatów, w toku dyskusji, wypracowane zostaną wnioski i rekomendacje oraz sposób ich wykorzystania. Podsumowanie spotkania będzie polegało na zebraniu wszystkich ustaleń dotyczących koniecznych działań do wdrożenia w bieżącym 2020 roku.

Moderatorem warsztatów będzie Pan Mariusz Wachowicz, socjolog, specjalizujący się w ewaluacji oraz projektach dotyczących satysfakcji, badaniach organizacji oraz badaniach służących budowaniu dokumentów strategicznych.

Chętne osoby prosimy o potwierdzenie swojego udziału!

Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" www.lgd.partnerstwokaczawskie.pl

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
TPD_Legnica.png
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 3692